Styrelse

 

Roll i styrelsenF-namnE-namnTelefonE-postorganisation
Ordförande Henrik Holm 070 - 0205127 henrik.holm@cuff.se CU Ungdom FF

adjungerad

Sekreterare & Kassör

Christoffer

Backa

054 - 83 64 60

christoffer.backa@cuff.se

kansli CUFF

vice Ordförande Henrik Eriksson 070 - 696 87 12 henrik.eriksson@cuff.se CU Ungdom FF
Ordinarie ledamot Hans Cramnert 070 - 585 70 88 <vakant> CU Ungdom FF
Ordinarie ledamot Stefan Jadnert 073 - 022 77 66 stefan.jadnert@cuff.se
 
Adjungerad Sportchef
Paul Pop-Gorea 073 - 526 79 68 paul.pop.gorea@cuff.se CU Ungdom FF
Adjungerad ledamot <vakant> <vakant> <vakant> <vakant> <vakant>
 
Suppleant Jan Löfberg 073 - 429 09 74 jan.lofberg@cuff.se CU Ungdom FF
Suppleant <vakant> <vakant> <vakant> <vakant> <vakant>

 

 

Övriga funktioner
F-namnE-namnTelefonE-postorganisation
Revisorer
Revisor Helge Ryen 072 - 515 95 10 helge.ryen@revab.se Värmlands Revision AB
Suppleant <vakant> <vakant> <vakant> <vakant> <vakant>

Valberedning
Ordförande <vakant> <vakant> <vakant> <vakant> <vakant>
<vakant> <vakant> <vakant> <vakant> <vakant>
<vakant> <vakant> <vakant> <vakant> <vakant>

Kalender

Filtrera
Tis Ons Tor Fre

Aktiviteter från:

Kommande aktiviteter

A-lagKarlstads BK - Carlstad United BK
A-lag
U19Vänersborgs FK - Carlstad United BK
U19
A-lagSollentuna FF - Carlstad United BK
A-lag
A-lagCarlstad United BK - Enskede IK
A-lag
A-lagEnskede IK - Carlstad United BK
A-lag
U19Forshaga IF - Carlstad United BK U19
U19
Stadium
We stand united
GROLLS
Värmlands Revision AB
Markant Reklambyrå
Scandic - Hotell i Karlstad
Löfberg Fastigheter
SEQR - The mobile wallet
Adidas Sport Performance
Swish
Vår lagsida på Stadium Teamsales fom år 2015 -uppdaterad 2016.
Min Match - Säg Nej!
Spelklar - Folksam
Stöd Carlstad United Ungdom FF när du handlar på nätet.
Stöd Carlstad United Ungdom FF när du spelar hos Svenska Spel
ettanfotboll.se
CUFF firar 10-års jubileum 2015